do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Załuż - miejsca widokowe


    To chyba jedna z najciekawszych tras dla kibiców. Na zboczach Podkarpackich patelni można naprawdę poczuć wyścigowe emocje, które mają już 39 lat historii. Na trasie z Załuża do Tyrawy Wołoskiej jest kilka ciekawych punktów przygotowanych dla kibiców. Pierwszym z nich jest sam start, który gromadzi tłumy kibiców. Tu poczujecie zapach sportowego paliwa i odgłos startujących maszyn. Organizator przygotował w tym miejscu gastronomię, tu zawsze znajduje się punkt wyników online oraz centrum medialne www.wyscigigorskie.pl. Drugim miejscem które polecamy każdemu kibicowi jest pierwsza patelnia. To zakręt do którego zawodnicy dochodzą z prędkościami blisko 240 km/h. Można ustawić się na zewnętrznej na górce, ale i od wewnątrz oraz an wyjściu zakrętu. Tu gromadzi się też najwięcej kibiców. W sezonie 2013, na pierwszej patelni kibice zobaczą telebim, z relacją ze startu.
     
    Kolejne punkty na trasie to wewnętrzna strona drugiej patelni, a następnie już mniej uczęszczane, jednak wciąż cieszące się dużym zainteresowaniem kibiców, kolejne patelnie wyścigu GSMP Załuż.
     
    Zakończenie zawodów obejrzycie przy starcie, gdzie co roku znajduje się scena na której zawodnicy otrzymują puchary za start w Bieszczadzkim Wyścigu Górskim.