do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Zagraj w typowanie
  Za typuj już teraz!

  Aby zapewnić kibicom sportów motorowych oraz czytelnikom naszego portalu jeszcze więcej emocji podczas wyścigów górskich wraz z portalem TopRally.pl postanowiliśmy przygotować zabawę w typowanie wyników.// Już dziś możesz zgłosić swój udział w „typowaniu” na XV i XVI eliminację GSMP – Wyścig Limanowa 2009!

  Jeśli chcesz spróbować swoich sił i rywalizować z innymi czytelnikami naszego portalu, włącz się do zabawy już dzisiaj. Zostały jeszcze dwa dni do zamknięcia typowania na trzecią i czwarta eliminację GSMP Limanowa 2009. Jeśli nie masz jeszcze konta w toprally.pl, to udaj się do rejestracji, zajmie Ci to niecałą minutę. Następnie zaloguj się i wytypuj pierwszą szóstkę Wyścigu Limanowa.

  Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej zabawie. Szczegółowy regulamin typowania znajduje się w zakładce „Zagraj w Typowanie wyników: WRC, F1, RSMP,GSMP”, na stronie toprally.pl.

  Zabawa dostępna jest dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników portalu TopRally-News. Jeśli nie masz jeszcze konta w TopRally-News to przejdź do formularza rejestracji. Jeśli jesteś już zarejestrowany to zaloguj się.

  Za typuj już teraz!