do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Wypowiedzi pred GSMP Załuż


    Kamil Baczyński – powrót do GSMP


    Po długiej przerwie wsiadam znowu do samochodu wyścigowego i biorę udział w XIII i XIV rundzie GSMP w Załużu. Przyjemnie jest wrócić do starych przyjaciół, którzy tworzą prawdziwą wyścigową ekipę.// To chyba najlepsze uczucie móc spotkać się z kolegami kierowcami i wszystkimi zaangażowanymi i spędzić wspólny weekend.

    Moje starty od początku roku były zawieszone i nie ma tu co ukrywać musiałem zająć się trochę sprawami biznesowymi. Teraz czuję presję na powrót a, że impreza jest w rodzinnych stronach to motywuje jeszcze bardziej. Tym razem kibice zobaczą mnie w Peugeotice 206 w klasie A-1600. Moje Clio na te zawody jest zbyt słabe i za bardzo awaryjne. Peugeota wypożyczam więc nie powinienem mieć problemów. Ten start to swoiste rozprostowanie kości przed sezonem 2010, który na pewno będę chciał pojechać od początku aż do samego końca.

    Cel na Załuż, powalczyć z zagranicznymi zawodnikami, zrobić dobry rezultat w klasie no i oczywiście być jak najwyżej w generalce zawodów. Liczę na kibiców, których może się pojawić kilka tysięcy. Do zobaczenia w sobotę i niedzielę na trasie z Wujskiego do Tyrawy Wołowskiej.

     

    Walka o Mistrzostwo Polski – Marek Nyga przed Załużem

    Wyścig w Załużu jest bardzo istotny dla mnie, ponieważ może nastąpić rozstrzygnięcie wyników w walce o Mistrzostwo Polski gr. N oraz Klasyfikacji Generalnej. Zamierzam jechać tempem, które pozwoli mi utrzymać przewagę punktowa nad rywalami.
    Walczę o Mistrzostwo Polski gr. N oraz o V-ce Mistrzostwo Polski Klasyfikacji Generalnej GSMP. To jest dla mnie wymarzony sezon. Przed pierwszym startem nie myślałem, ze będę tak szybko podróżował po górskich trasach. Dlatego ten wynik jest dla mnie miłym zaskoczeniem i bardzo się cieszę z tego powodu. Oczywiście nie odbyłoby się to bez wsparcia Przyjaciół, Sponsorów, chłopaków z 4turbo.pl, dziennikarzy oraz kibiców, którzy bardzo dzielnie dopingują nas na każdych rundach GSMP.
    Zapraszam wszystkich w najbliższy weekend do Załuża, które będzie gościć ok. 100 zawodników w bardzo szybkich samochodach. Do zobaczenia :).

    Roman Baran – jadę powalczyć


    Już w najbliższy weekend będziemy świadkami największej imprezy w wyścigach górskich, jaką będzie można zobaczyć w Polsce od wielu lat. To wyjątkowe widowisko ściągnęło na trasę do Załuża 92 zawodników. Będziemy ścigać się ze Słowakami, Czechami i zawodnikami z Bośni i Hercegowiny. Zamierzam pojechać Załuż i powalczyć w grupie Open o 3 pozycję.

    Załuż to po raz kolejny duży ruch w Open-2000. Będę rywalizował z Filipem Mocie w Clio, Michałem Matuszykiem w BMW i Piotrem Ilnickim w Civicu. Zawsze fajnie jest ścigac się z chłopakami z klasy ale mój cel to jak zawsze walka o generalkę. Tym razem 15 samochodów +2000 będzie stanowiło dla mnie wyzwanie. Zdecydowanie trasa Wujskie-Tyrawa Wołowska to odcinek dla bardzo szybkiego sprzętu. Tu samochody +2000 pokażą pazur i powalczą o zwycięstwo.

    Muszę przyznać, że stęskniłem się za atmosferą Załuża. Tłumy kibiców zasiadające na skarpach serpentyn zawsze wspaniale dopingują do szybkiej jazdy a jestem pewien będzie tak i tym razem. Więc zapraszam wszystkich kibiców na święto wyścigów górskich i walkę w GSMP, Mistrzostwach Słowacji i FIA Central European Zone Trophy już w sobotę i niedzielę 19 i 20 września.

    Sponsorami startu w Zalużu są: Szik Części Samochodowe, Grupa Handlopex, Bendiks Rzeszów, Placard, Korporacja VIP a Patronat medialny nad startami objęli Nowiny gazeta Codzienna, Radio VIA 103,8 i www.wyscigigorskie.pl