do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Wypowiedzi po Limanowej...


  Mirek Pryga – tego jeszcze nie grali…

  Na Limanową planowałem aby podgryźć trochę moich konkurentów, a podgryzłem sobie jedynie lewą ćwiartkę auta J ale nie załamuje się, bo niestety czasem taki bywa ten nasz sport. Jadąc na 6 biegu nagle poczułem, lekkie drgania na kierownicy po czym okazało się, że moje auto nie skręca..// Następnie było już uderzenie w barierę. Okazało się, że pękła opona o czym powiedział mi jeden z sędziów. Niestety nie wiem czy była to jakaś wada opo ny czy może przeciąłem ją gdzieś na tarce. Pocieszeniem po tej przygodzie jest fakt, że w sobotę zająłem 3 miejsce.

  Po wyścigu w Limanowej, który był zorganizowany perfekcyjnie i w tym miejscu wielkie brawa dla wszystkich którzy się do tego przyczynili, moja strata do Romka jest już dość duża i bardzo ciężka do odrobienia, do tego zaraz za mną jest Teodor i wala na pozostałych zawodach zapowiada się naprawdę ostro. Nasz zespół zabiera się teraz za reanimacje Reni, a wszystkim kibicom dziękuje za doping i do zobaczenia na Słowacji.

  Serdeczne podziękowania dla naszych partnerów: „WMPS – Posadzki przemysłowe”, „TOI TOI POLSKA”, „LERG” Pustków, „MT NET”, „MG PROJEKT”, „MEGA” Mariusz Szymaszek, „TABSOL”, „EDO”, bar „CASABLANKA”, „Les-Gum Leszek Wydrzyński”

   

  Grzegorz Duda – wygrana w grupie A

  Wspaniałe zawody, co tu dużo mówić, trasa super przygotowana, organizacyjnie wszystko szło jak po nitce, miła obsługa. W takich zawodach chce się startować. Gratuluję tak wspaniałego przygotowania .//Auto Moto Klubowi z Limanowej miastu Limanowa oraz władzom Powiatu Limanowskiego, które wspólnie z działaczami dołożyły starań w przygotowanie wspaniałych rund Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. To co działo się w miniony weekend to był wielki teatr i spektakl, którego my zawodnicy byliśmy tylko aktorami. Dziękuję kibicom, którzy sprawili, że czułem się jak u siebie w domu. Z wyniku jestem zadowolony. Wygrana w A grupie dała mi cenne punkty do rocznej klasyfikacji. Mogłoby być oczywiście jeszcze lepiej w generalce o 2, 3 oczka ale warunki sprzętowe na to nie pozwalają. Teraz szykujemy się na wyjazd do Banovców na międzynarodowe rundy wyścigów górskich.

  Aleksander Michałowski – to właśnie motorsport

  GSMP Limanowa nie zostanie zaliczona do udanych wyścigów w tym sezonie. Podczas drugiego podjazdu wyścigowego wybuchł mi silnik w mojej Różowej Panterze. Taki jest motorsport, że raz wyjdzie, a czasem coś się zepsuje. Postaramy się wyrobić na Banovce i zaprezentować naszym południowym sąsiadom naszą super ultra szybką broń. Niestety brak dostępności części do naprawy silnika powoduje, że musimy poczekać aż dotrą do nas z Wielkiej Brytanii. Chciałbym odbudować silnik w takiej specyfikacji jak był poprzednio. W ramach rekompensaty już jutro startuje w turnieju tenisowym, tam na pewno mogę liczyć, że silnik nam nie wybuchnie.

   

   

  Waldek Janecki – po raz pierwszy wygrywam

  Trasa w Limanowej okazała się idealna. Wszystkie zakręty były obstawione przez tłumy kibiców. Warunki pogodowe też były fantastyczne. Sobota to kolejne zwycięstwo w klasie HS-750. Niedziela można powiedzieć powtórka z rozrywki i pudło padło moim łupem. Jestem jak na razie niedoścignionym liderem HS-750 czyli polskich fiatów 126p. Atmosfera podczas zawodów była fantastyczna i nie ma na co narzekać. Nie złapały mnie żadne awarie i z tego cieszę się najbardziej. Niestety nie Pojawie się na Banovcach bo zdecydowałem się wystartować w Rajdzie Krakowskim, który startuje już jutro. Dziękuję kibicom za wspaniały doping i ekipie www.wyscigigorskie.pl za patronat w sezonie 2010.

  Waldemar Kluza:Trasa GSMP Limanowa wywarła na mnie wiele pozytywnych wrażeń i cieszę się, że mogłem tam wystartować. Tak jak się spodziewałem, walka była bardzo zacięta i widowiskowa. Powiększa się ciągle grono zawodników, którzy mogą walczyć o wysokie miejsca, a dzięki temu rywalizacja z każdą kolejną rundą.// staje się ciekawsza. Obawiałem się, że na najdłuższym odcinku w GSMP o wiele mocniejsze samochody mogą być poza moim zasięgiem, tymczasem jestem bardzo zadowolony z trzeciego miejsca w sobotniej rundzie.  Mateusz Banaś i Mariusz Stec byli tego dnia szybsi ale i tak myślę, że to dobry wynik jak na debiut w tym wyścigu. Drugiego dnia podczas pierwszego podjazdu wyścigowego awaria skrzyni biegów wyeliminowała nas z dalszej walki. Straciliśmy cenne punkty, lecz tak to już bywa w tym sporcie. Do tej pory samochód spisywał się bez zarzutu a punkty da się jeszcze odrobić. Podziękowania dla zespołu, który wykonał jak zwykle świetną robotę. Bardzo dobrze czułem się w Limanowej, wśród tak licznych rzeszy kibiców, których nie odstraszył żar lejący się z nieba. Serdecznie dziękuje kibicom za doping i zapraszam na kolejne rundy! GSMP Limanowa ma zostać rozegrana jeszcze raz w tym sezonie, w miejsce odwołanych rund. Mam nadzieję, że zdobyte na trasie doświadczenie zaprocentuje jeszcze w tym roku.

  Dziękuję wszystkim sponsorom: PROFIAUTO, MONROE, TRW, GATES, ACV, BudExpert i Xpoint

  Korzystając z okazji zapraszam wszystkich do odwiedzania mojej oficjalnej  strony internetowej: waldekkluza.pl (waldemarkluza.pl). Znajdziecie pod tym adresem najświeższe informacje, zdjęcia, materiały wideo i wiele innych przydatnych informacji.

  Krzysztof Siwek:

  Zdobywam kolejne doświadczenie za kierownicą Hondy Civic. Po wyścigach w Korczynie, coraz bardziej zaczynam czuć moje auto. Zawieszenie zostało poprawione, jechałem na nowych gumach. To wszystko spowodowało, że moje wyniki były coraz lepsze z podjazdu na podjazd. W sobote zaliczyłem 7 miejsce w mocno obsadzonej A-1600. Niedziela to wygrany pierwszy podjazd wyścigowy z Ewą Wójtowicz, która dysponuje super mocnym Citroenem C2R2 Max, co dało mi 4 miejsce w klasie. Niestety Ewa mocno przyspieszyła i po drugim wyścigu zająłem 5 miejsce. Bardzo cieszę się, że samochód jest coraz lepszy teraz tylko kierowca musi przełamać swoje bariery i podczas kolejnych rund na pewno powalczę o jeszcze lepsze miejsca, a na koniec sezonu może o podium co jest moim celem. Jako zespół Opolskie Racing Team pojechaliśmy świetnie Paweł Dytko zebrał sporo punktów, Marcin Kozłowski punktował kompletem wygranych podczas sobotniej i niedzielnej rundy GSMP Limanowa. Ja dołożyłem kilka swoich oczek i Łukasz Strzelecki, który jest naszym koordynatorem mógł odbierać wspaniałe puchary w klasyfikacji zespołowej. Dziękuję wszystkim moim sponsorom firmie Protec oraz Grand Tour Venus. Podziękowania dla chłopaków z serwisu, którzy dbali o moją wyścigówkę podczas zawodów. Moje starty w tym sezonie wspierają TEAM PROMOTION Studio oraz portal www.wyscigigorskie.pl, na który zapraszam wszystkich kibiców.

  Marcin Kozłowski: Wyścig w Limanowej okazał się bardzo ciekawy. Nowa trasa, którą w takich warunkach mięliśmy okazję jechać robiła na nas wrażenie już od piątku. To całkowicie coś innego niż rok temu kiedy ścigaliśmy się w ziemie, ze śniegiem na poboczach i lodem na trasie. W klasie wygrałem wszystko co się tylko dało. Dwa pierwsze miejsca przybliżają mnie do kolejnego tytułu Mistrza Polski. Mam ogromną przewagę w klasyfikacji rocznej HS/J, co daje mi fory przed kolejnymi rundami w Banovcach. Wspólnie z Pawłem Dytko i Krzyśkiem Siwkiem wywalczyliśmy dwa drugie miejsca w klasyfikacji zespołowej jako Opolskie Racing Team. Fajnie ściga się wspólnie z kolegami z klubu i zbiera cenne punkty do kolejnego tytułu drużynowych Mistrzów Polski. Chciałbym podziękować mojemu zespołowi, który świetnie przygotował samochód. Był ze mną mój syn i żona i wspólnie we wspaniałej atmosferze spędziliśmy ten wakacyjny weekend – powiedział po zakończonym podjeździe wyścigowym Marcin.

  Bogdan Bożyk:Świetnie przygotowana trasa, zaplecze całego wyścigu nie do poznania, dobra organizacja i kibice, których pozazdrościć powinien każdy organizator rund Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Tak w skrócie mogę podsumować ostatni weekend w Limanowej. W tak przygotowanych warunkach można ścigać się i robić wyniki. To cieszy tym bardziej, że nasz zespół był jednym z głównych.// sponsorów rund GSMP rozgrywanych na najdłuższej trasie w Polsce. Tym razem udało mi się pojechać bardzo dobrze i zająć dublet trzecich miejsc podczas VII i VIII rundy wyścigu górskiego Przełęcz pod Ostrą i stanąć na podium grupy N. Oczywiście zbierałem kolejne doświadczenie podczas ostatniego weekendu, podróżując bardzo szybko moim niebieskim Subaru. Trasa jest piekielnie szybka i najlepsi osiągali tu prędkości ponad 240 km/h. Z wyścigu na wyścig mam coraz więcej motywacji i chęci do zaciętej walki podczas kolejnych rund. Fantastyczna atmosfera jaka panuje podczas wszystkich wyścigów jest czymś fenomenalnym. Jest tu i miejsce na przyjaźń i zdrową rywalizację bez zawiści. Przykładem tego może być wypadek jaki spotkał Tomka Mikołajczyka. Jak tylko dowiedzieliśmy się o tym w górnym parku, to od razu padły słowa szkoda, że zakończył rywalizację, bo na pewno było by bardzo ciekawie. Cóż taki jest motorsport, że zdarzają się takie wypadki ale najważniejsze, że miedzy wszystkimi zawodnikami jest miła sportowa atmosfera i przyjaźń, a także chęć pomocy w każdej sytuacji. Partnerami zespołu, którzy wspierają nasze starty są firmy EKOstandard, Franco Ferruzi i Volkswagen Audi Subaru Bełtowski. Zapraszam wszystkich fanów na stronę internetową www.beltowski.pl. Tam znajdziecie zdjęcia z naszych występów w na górskich trasach.

  Wojtek Bełtowski:

  To był super weekend. Zawody rozegrane zostały w upalnej wakacyjnej pogodzie. Mieliśmy sporo rywalizacji na trasie wyścigu. Zawodnicy po starcie w Sopocie rozkręcają się bardzo szybko i wszyscy jeździmy coraz szybciej. Walka na tysięczne sekund zapowiada emocjonujący koniec sezonu. Małe kłopoty techniczne w zespole z samochodem Marcina nie pozwoliły nam osiągnąć oczekiwanego wyniku podczas sobotnich zawodów. Na szczęście mamy świetnych fachowców od szybkich samochodów o Marcin mógł w sobotę pokazać się z najlepszej strony i wygrać zawody. Jego rekord trasy zaskoczył chyba wszystkich a na pewno czołówkę GSMP. Ponad 2 sekundy przewagi nad Mariuszem Stecem, dało nam rekord trasy w Limanowej. Wspólnie z Marcinem i Bogdanem Bożykiem osiągnęliśmy dobry wynik. Wszyscy stanęli na podium i dopisaliśmy kolejne oczka w klasyfikacji zespołów sponsorskich stając na 2 miejscu podium. Zawody w Limanowej zostały przygotowane wzorowo. Cała oprawa sprawiła duże zaskoczenie. Była scena, wręczenie nagród tuż po zakończeniu każdej rundy, były tłumy kibiców, które wywatowały na trasie, jedym słowem pełen profesjonalizm. Władze lokalne i organizator AMKK Limanowa stanęli na wysokości zadania przygotowując co tu dużo mówić najlepsze zawody sezonu 2010. Sądzę, że nie raz powrócimy na tą trasę i chciałbym żeby już w przyszłym roku rozegrane zostały zawody FIA-CEZ Trophy, które dodadzą smaczku całemu przedsięwzięciu. Już w ostatni weekend lipca wybieramy się na kolejne rundy GSMP na Słowację. Na trasie Jankov Vrsok w Banovcach będziemy rywalizowali czterema samochodami. Marcin w swojej N-12, ja za kierownica N-14, Bogdan Bożyk pojedzie swoim niebieskim Subaru i dołączy do nas Andrzej Lipski. Do zobaczenia na trasie wyścigu. Zapraszam na naszą stronę www.beltowski.pl, gdzie znajdziecie zdjęcia z wyścigów oraz najnowsze filmy ekipy z pod znaku Subaru. Partnerami zespołu, którzy wspierają nasze starty jest firma EKOstandard, Franco Ferruzi i Volkswagen Audi  Subaru Bełtowski.

  Marcin Bełtowski:

  Jesteśmy po kolejnej podwójnej rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Po występie w Sopocie za kierownicą N-14, tym razem powróciłem do swojego potwora N-12. Na pięknej trasie na Przełęczy pod ostrą zebrało się mnóstwo kibiców, którzy dopingowali nas do walki. Nie zawiodła też pogoda i rywalizacja odbywała się w 30 stopniowym upale lejącym się z bezchmurnego nieba. W sobotę miałem trochę problemów technicznych z moim samochodem. Całe szczęście nasi mechanicy spisali się na piątkę z plusem usuwając awarię ładowania turbo na niedzielne zawody. Do VIII rundy startowałem z dobrą znajomością trasy. To pomogło mi na osiągnięcie wspaniałego wyniku. Rekord trasy i wygrana w klasyfikacji generalnej bardzo mnie ucieszyła. To moje pierwsze zwycięstwo nad Mariuszem Stecem. Myślę, że ten wynik zapowiada ostrą batalię do końca sezonu podczas każdej rundy wyścigów górskich. Chciałem podziękować mojemu zespołowi za super pracę podczas weekendu, wspólnie jako Bełtowski Motorsport spisaliśmy się na medal i wywieźliśmy sporo punktów i drugie miejsce w klasyfikacji zespołowej. Podziękowania także dla wszystkich, którzy przyczynili się do naszej wygranej. Zapraszamy na stronę www.beltowski.pl, gdzie znajdziecie zdjęcia z wyścigów oraz najnowsze filmy ekipy z pod znaku Subaru. Już niedługo będziecie mogli oglądać nasz portal w nowej szacie graficznej. Partnerami zespołu, którzy wspierają nasze starty jest firma EKOstandard, Franco Ferruzi i Volkswagen Audi  Subaru Bełtowski.

  Jestem zachwycony Limanową! Piękna trasa, bardzo profesjonalnie przygotowane zawody, sporo szybkich samochodów. – mówi Michał Sowa – Bardzo jestem zadowolony ze swojej jazdy, bo jako debiutant nawet nie śniłem, że za każdym razem będę dostawał dzbanek

  Mam bardzo mieszane uczucia po tych zawodach. – mówi Mariusz Stec – Bo z jednej strony to chyba najwspanialsza polska trasa wyścigowa, mnóstwo kibiców, a z drugiej jestem rozczarowany, bo nie wszystko grało tak jak powinno i efektem było przegranie obu rund. Na szczęście moim bezpośrednim rywalom poszło też nie za dobrze i dzięki temu utrzymałem fotel lidera zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i grupie open. Szkoda tylko klasyfikacji sponsorskiej, ale to tylko jeden puncik więc mam nadzieję, że szybko to nadrobimy i znów obejmiemy prowadzenie

   

  Dariusz Łuczyński: Było bardzo gorąco i to nie tylko z powodu grubo powyżej trzydziestostopniowych upałów. Temperaturę dodatkowo podnosiła nam zacięta rywalizacja. Bogata lista zgłoszeń i ośmiu zawodników w mojej klasie, już przed startem gwarantowały wysoki poziom zawodów. Na tej bardzo szybkiej trasie pierwszy raz startowaliśmy w zeszłym roku, ale w jakże zgoła odmiennych warunkach! Wtedy trawa i pobocza pokryte były śniegiem, a temperatura schodziła do zera. Jak ogromny to miało wpływ na osiągane wyniki niech świadczy fakt, że tym razem na tej sześciokilometrowej trasie uzyskałem czas lepszy aż o 23 sekundy! W wynikach znaczenia nabrały ułamki sekundy. Mnie zabrakło zaledwie osiem tysięcznych, aby w klasyfikacji generalnej wskoczyć oczko wyżej! Rywalizacja była na mega poziomie!

  Trasa wyścigu na Przełęcz pod Ostrą jest najdłuższa w całym cyklu GSMP i robi wrażenie nie tylko ze względu na osiągane tutaj prędkości, ale godne podziwu jest również jej przygotowanie. W mojej ocenie, w tej chwili jest to zdecydowanie najbezpieczniejsza trasa w kraju. Widać jak dużo dobrego zostało tutaj zrobione od zeszłego roku. Każdemu z organizatorów pozostałych rund Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski życzyłbym takiej współpracy z władzami lokalnymi jak ta z Panem Janem Puchałą. Być może wtedy mielibyśmy przynajmniej dwa wyścigi więcej w sezonie, myślę o odwołanych klasykach w Rościszowie i Górze Św. Anny głownie ze względu na fatalny stan nawierzchni i barier.

  W Limanowej wystartowałem dzięki wsparciu, jakie otrzymuję od moich sponsorów: producentowi 5 Power Energy Shot, Pentosin - producentowi oryginalnych olejów do dwusprzęgłowych skrzyń biegów, Citroen Opole, a także moim patronom medialnym: redakcji Serwisu Sportów Samochodowych TopRally.pl, gazecie Auto-Moto Biznes, portalowi wyscigigorskie.pl i Radiu Eska Opole.

  Grzegorz Dul po Limanowej : awody w Limanowej ułożyły się w 100% po mojej myśli. Auto przygotowane przez High-Tec sprawowało się świetnie, dobrze przygotowana trasa na Ostrą Przełęcz  i sprawna organizacja sprawiły że start w tych zawodach był czystą przyjemnością. Jedyna rzecz która zastrajkowała.// to mikrofon w kamerze do onboardów, przy panujących na zewnątrz i w aucie temperaturach to i tak minimum strat. Od strony sportowej było dobrze, kolejne dwie wygrane w grupie N dają nadzieję że dalsza część sezonu będzie równie udana. Trasa była szybka i przyczepna, co dawało pewną przewagę mocniejszym autom, tym bardziej cieszę się że seryjnym Lancerem udało się utrzymać kontakt z czołówką,

  Zająłem 6 i 4 miejsce w klasyfikacji generalnej i myślę że to wszystko co dało się uzyskać. Z drugiej strony być może dzięki temu że moje auto jest słabsze nie mam większych problemów z awariami.  

  Następny start na wymagającej trasie Jankov Vrsok w Banovcach nad Bebravou, wystartuję dzięki firmie AUTOPART, producentowi akumulatorów, mam nadzieję że będzie równie udany.

  Marcin Gładysz: Od trzech tygodni co weekend siedzę w wyścigowym samochodzie. Rozpoczęliśmy od Poznania, później Sopot, a w miniony weekend pojawiłem się na trasie wyścigu górskiego w Limanowej. Świetna atmosfera wyścigowego pikniku panowała już od piątku w okolicach Starej Wsi koło Limanowej. Ponad 70 zawodników jacy pojawili się na wyścigach górskich zapowiadało bardzo .//ekscytujący weekend. Nowa trasa, góry i temperatura zapowiadały zacięta rywalizację. Odcinek o długości 6200 m został świetnie przygotowany przez organizatorów z AMK Limanowa. Po raz kolejny wykorzystaliśmy Seata Leona Supercopa, którym startowałem w Sopocie. To auto przygotowane na takie odcinki jak ten. Tralki, super asfalt daje dużo możliwości rozwijania dużych prędkości. Chłopaki osiągali średnia prędkość w granicach 159 km/h co jest naprawdę niesamowite. Przy takich średnich Marcin Bełtowski osiągnął nieprawdopodobny czas 2.29.657, który jest od minionej niedzieli rekordem trasy. W sobotę było całkiem nieźle,ale podczas podjazdu wyścigowego miałem problemy z przeładowaniem ciśnienia i wskoczył mi tryb awaryjny. Niestety nie miałem w serwisie swoich fachowców od silników, którzy pojawili się dopiero w niedzielę. Tomek Szywała przygotował samochód i mogłem zakończyć VIII rundę na 7 pozycji w klasyfikacji generalnej i pierwszym w nieoficjalnej klasyfikacji ośki. Niedzielne zawody to spore poruszenie na trasie. Mieliśmy kilka poważnych dzwonów. Mirek Pryga w Clio zderzył się z barierą a na koniec Mateusz Banaś, który wygrał sobotnie zawody wpadł tyłem swojego Lancera w barierę i zakończył podjazd wyścigowy. Nietsety wyścigi samochodowe to nie szachy i każdy z nas musi liczyć się z ryzykiem jakie podejmujemy startując w takich zawodach. GSMP Limanowa zostanie na długo w mojej głowie. Będę dobrze wspominał te zawody i na pewno wrócę tu za rok. Gratuluję wspaniałej profesjonalnej organizacji Auto Moto Klubowi Limanowa. Trasa była w 100% przygotowana do rozegrania Mistrzostw Europy, które myślę, że w przyszłym roku zagoszczą na tym terenie. Gratuluję też Marcinowi Bełtowskiemu, który wykręcił rekord trasy, który będzie trudny do pobicia. Duże słowa uznania należą się Mariuszowi Stecowi, który dzielnie walczył o utrzymanie prowadzenia w GSMP. Dobrze, że zaczęła się rywalizacja o tysięczne sekund. Podziękowania należą się tez mojemu tacie i bratu Adamowi, którzy wspierali mnie przez cały weekend. Chłopaki z zespołu spisali się świetnie i mam nadzieję, że są zadowoleni z mojego wyniku. Świetną i profesjonalną obsługa ekipy TEAM PROMOTION zaprocentuje w materiałach filmowych jakie będziecie mogli obejrzeć na portalu www.wyscigigorskie.pl, na która serdecznie zapraszam.

   

  Roman Baran – najlepsze zawody sezonu

  Frekwencja podczas GSMP Limanowa zaskoczyła chyba wszystkich. Po zawodach w Sopocie, które rozegrane zostały tydzień wcześniej nikt nie liczył na tak fanatyczną zabawę podczas kolejnych zawodów. Par serwisowy w Starej Wsi rozciągał się na ponad 3 kilometrach i to pokazuje jak mocno do przodu w tym sezonie poszły wyścigi górskie. Zawody były chyba najlepiej przygotowanymi rundami wyścigów górskich w dziejach tej dyscypliny. Bardzo bezpieczna trasa z kilometrami barier, super miły i pomocny organizator, pokazuje, że jeśli się chce to można zrobić świetne zawody. AMK Limanowa włożył ogrom pracy i mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli ścigać się na najdłuższej polskiej trasie wyścigowej w ramach Mistrzostw Europy w wyścigach górskich. Same zawody były bardzo ciekawe i owocowały w zaciętą rywalizację. Sobota to wygrana w Open-2000 i kolejne pierwsze miejsce na podium. Niedziela to bardzo dobra i szybka jazda Teodora Kocura, który wygrał ze mną o 611 tysięcznych. Szczęśliwie jesteśmy na mecie, samochód cały i czekamy już na kolejne zawody, które tym razem rozegrane zostaną na Słowacji. Banovce to kolejna z moich ulubionych rund. Tysiące kibiców, super techniczna trasa to pole do popisu. No i oczywiście rywalizacja z zagranicznymi kierowcami, to sprawdzian naszych umiejętności. Dziękuję moim sponsorom za wsparcie podczas kolejnych zawodów GSMP 2010. Gratuluje organizatorom w 100% przygotowanej trasy świetnej współpracy z zawodnikami. Zapraszam na portal www.wyscigigorskie.pl, gdzie znajdziecie najnowsze informacje o naszych startach oraz filmy z występów na trasach górskich wyścigów samochodowych.

   

  Paweł Dytko – „Po półtora miesięcznej przerwie powróciłem na trasy GSMP w czasie wyścigu w Limanowej. Niestety, tydzień temu musiałem zrezygnować ze startu w Sopocie bowiem moja poprzednia wyścigówka została sprzedana i nie zdążyliśmy na czas z budową nowego egzemplarza Evo X. Ponad 30-sto stopniowe upały.// i najdłuższa trasa w Polsce (6200 metrów) dały się we znaki nie tylko nam ale i naszym samochodom. Mieliśmy wysyp awarii i na szczęście nie groźnych wypadków u konkurentów. Moja nowa „dziesiątka” generalnie spisywała się bez zarzutu, jednak nie obyło się bez drobnych chorób tak zwanego „wieku dziecięcego”. Były one jednak od razu usuwane przez moich mechaników. W sobotę nie udało mi się wskoczyć na pudło – suma moich czasów dała 4-te miejsce – ale w niedziele było znacznie lepiej i zostałem sklasyfikowany na 3-cim miejscu w generalce. Niestety po opuszczeniu połowy dotychczas rozegranych eliminacji spadłem na 6-te miejsce ale sytuacja jest otwarta i wciąż mam szansę znaleźć się na pudle na koniec sezonu. Na pewno pojadę we wszystkich rundach jakie zostały w tym roku. Najbliższy start w ostatni weekend lipca na słowackich Banovcach.”


  Galeria zdjęć:

  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...
  • Wypowiedzi po Limanowej...