do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Tytuł w zasięgu ręki Radka Ćwięczka!


  Ponad 70 najszybszych w Polsce kierowców wyścigowych i rajdowych zgłosiło się do IX i X rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, które rozgrywane głównie na południu Polski tym razem przeniosły się na północ do nadmorskiego Sopotu i Gdyni. W stawce jubileuszowego XX Grand Prix Sopot-Gdynia zobaczymy Radosława Ćwięczka, który już w ten weekend może zapewnić sobie sezonowe zwycięstwo w klasie N-2000! Radek zapewne nie "odpuści" i utrzyma doskonałą passę 100% zwycięstw jakie wyjeździł w ośmiu poprzednich rundach za kierownicą Hondy Civic Type-R w "zielonych" barwach.

  Radek Ćwięczek: Jesteśmy przed kluczowymi rundami dla mnie, ponieważ już w Sopocie będę mógł zapewnić sobie tytuł mistrzowski. Plan zatem na ten weekend jest inny niż zwykle. Przede wszystkim muszę być na mecie i to będzie priorytetem. Moja sytuacja punktowa jest na tyle komfortowa, że już nie muszę koniecznie wygrywać. Sopot to nie jest mój wyścig, lecz może się okazać najprzyjemniejszym od 6 lat :) Trasa jest bardzo szybka, a pewną zagadką jest przyczepność nowego asfaltu, który pojawił się w drugiej części trasy.

  To nie będą dla mnie łatwe dwa dni i doskonale wiem, że muszę być w 100% skoncentrowany. Niestety, kibice też nie będą mieli łatwo, zapowiadane są przez cały weekend opady deszczu, ale mam nadzieję że prognozy się nie sprawdzą i wszyscy zobaczą świetne widowisko.

  Trzymajcie kciuki za mnie i bądźcie z nami na bieżąco dzięki naszemu profilowi facebook/ Radek Ćwięczek Sport!

  Jubileuszowy 20 Sopot - Gdynia Grand Prix na start!

  Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2017 są CATKOP, Finish-A, Motologic oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP 3 Kraków, radio Eska oraz gazeta Auto‑Moto Biznes.

  Informacja prasowa: Robert Duszyk

  robert@toprally.pl


  Galeria zdjęć:

  • Tytuł w zasięgu ręki Radka Ćwięczka!
  • Tytuł w zasięgu ręki Radka Ćwięczka!
  • Tytuł w zasięgu ręki Radka Ćwięczka!
  • Tytuł w zasięgu ręki Radka Ćwięczka!