do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Romana Barana przed GSMP Banovce 2017


  Połowa seoznu 2017

  Już w ten weekend jedna z najlepszych tras wyścigów górskich w cyklu GSMP ugości  105 zawodników z Austrii, Czech, Polski oraz Słowacji. Trasa, która start ma w miejscowości Uhrovec i biegnie na szczyt góry Jankov Vrsok zlokalizowana jest na Słowacji. Wyścigowi górale startować będą w cyklu Mistrzostw Polski, Mistrzostw Słowacji, FIA CEZ Hill Climb Championship i FIA CEZ Historic Hill Climb Championship. Wśród zawodników w klasie E1+2000 pojawi się zajmujący trzecie mniejsce w klasyfikacji generalnej Roman Baran, który ma zamiar punktować w klasyfikacji GSMP i FIA CEZ i utrzymać pozycję.

  Roman Baran:

  Zaczynamy drugą część sezonu 2017 wyścigiem w Banovcach. Nie ukrywam – bardzo lubię startować na tej trasie, która jest bardzo szybka, techniczna i wymagająca. Zapowiada się upalny weekend, więc nasze samochody będą miały ciężkie zadanie. Wiadomo, każdy przyjeżdża tu po punkty - ja nie zamierzam odpuszczać i chciałbym zająć jak najwyższe miejsce by utrzymać trzecie miejsce  w klasyfikacji generalnej. Po liście zgłoszeń widać, że trasa odpowiada chyba nie tylko mi - widać bardzo dużo Polskich nazwisk, więc będzie ciekawa rywalizacja. Samochód jest przygotowany, więc mam nadzieję będzie bez awaryjnie od początku do końca.

  Wszystkich, którzy nie mogą pojawić się na trasie zapraszam do śledzenia facebooka https://www.facebook.com/RomanBaranRacing/ . Nie mogę zapomnieć o moich sponsorach, partnerach którym bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc w przygotowaniach do nowego sezonu: Miasto Rzeszów, Szik, Bendiks, Handlopex, B3Studio, Cutline, MPWiK Rzeszów, L Racing Liptak, L Sport, Motul, CR-turbo.pl, Carrera, Placard, MTD, Inter Cars, Patronom medialnym TVP3 Rzeszów, Gazecie Codziennej Nowiny, oraz portalowi www.wyscigigorskie.pl oraz, a także najlepszej firmie obsługującej zawodników w GSMP, czyli Team Promotion Marketing i PR Sportowy.


  Galeria zdjęć:

  • Romana Barana przed GSMP Banovce 2017