do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Radosław Ćwięczek: Zależy mi na dobrych wynikach w Bánovcach


  Nadchodzący wyścig nieopodal Bánovców na Słowacji otwiera drugą cześć sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Trasa prowadząca na wzgórze Jankov od kilku lat gości zawodników startujących w słowackim jak i w polskim czempionacie. Do rywalizacji zgłosiło się 105 czołowych kierowców wyścigowych tych dwóch narodowych cykli, wśród nich Radosław Ćwięczek, lider GSMP z kompletem zdobytych punktów w klasyfikacji N-2000, który za kierownicą Hondy Civic Type-R w "zielonych" barwach, na prawie czterokilometrowej trasie z 27 zakrętami, powalczy o najlepsze czasy.

   

  Radek Ćwięczek: Przerwa od Limanowej zleciała bardzo szybko i po niespełna dwóch tygodniach jedziemy na fantastyczną trasę do Bánovców! To jedna z tych moich ulubionych i zależy mi tam na dobrym wyniku! Te 3,7 km to kawał dobrej trasy, mocno krętej i w drugiej części bardzo mocno pod górę. Prognozowana jest optymalna pogoda, sucho i nie tak gorąco jak w latach ubiegłych, co może zapowiadać nowe rekordy i bardzo szybkie podjazdy. W Limanowej miałem mały problem z tylnym zawieszeniem, zobaczymy jak będzie teraz... Zaczynamy drugą połowę sezonu i choć początek był perfekcyjny to muszę cały czas być skoncentrowany! Mam plan do wykonania i tego się będę trzymał! Zapraszam wszystkich na Słowację! Trzymajcie kciuki i do zobaczenia!

  Zapraszam na moją stronę Facebook/Radek Ćwięczek Sport, z której zawsze będziecie na  bieżąco z informacjami o moich startach.

  Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2017 są CATKOP, Finish-A, Motologic oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP 3 Kraków, radio Eska oraz gazeta Auto‑Moto Biznes.

  Informacja prasowa: Robert Duszyk

  robert@toprally.pl


  Galeria zdjęć:

  • Radosław Ćwięczek: Zależy mi na dobrych wynikach w Bánovcach
  • Radosław Ćwięczek: Zależy mi na dobrych wynikach w Bánovcach
  • Radosław Ćwięczek: Zależy mi na dobrych wynikach w Bánovcach
  • Radosław Ćwięczek: Zależy mi na dobrych wynikach w Bánovcach