do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Radosław Ćwięczek: Bánovce zbliżyły do upragnionego celu


  Prawie setka zawodników rywalizowała kilka dni temu w wyścigu nieopodal Bánovców. Zawody stanowiły dwie zagraniczne rundy polskiego czempionatu i odbywały się na Słowacji, pomimo to zdecydowana większość zawodników startowała z biało-czerwonymi barwami przy nazwisku. Polską ekipę wzmocnił Radosław Ćwięczek, który z sukcesami rywalizował Hondą Civic Type-R w klasie N-2000 i wrócił do kraju z dwoma zwycięskimi pucharami.

  Radek Ćwięczek: Za nami bardzo dobry i pozytywny weekend! Zawsze wracam z Banovców w dobrym humorze i tak też jest teraz. Wspaniała trasa, na której cały czas coś się dzieje, sporo polskich kibiców i świetna atmosfera w serwisie sprawiają że jest to jedna z moich ulubionych tras. W tym roku pogoda była identyczna jak rok temu, cieszy mnie więc poprawa zeszłorocznego najlepszego czasu o 1,4 sekundy! W sobotę miałem sporo szczęścia, ponieważ na drugim podjeździe wyścigowym bardzo drobnej awarii uległa skrzynia biegów, ale zaliczka z pierwszego podjazdu na szczęście wystarczyła do wygranej. Niedziela to przede wszystkim bardzo szybki drugi podjazd wyścigowy z czego jestem bardzo zadowolony! Dziękuje wszystkim kibicom, którzy przyjechali nas dopingować, moim partnerom CATKOP, Finish-A, Motologic, Słodko-Słone, oraz Stanlej Racing za ten świetny sezon - jesteśmy razem coraz bliżej swojego celu na ten rok. Teraz trzy tygodnie przerwy i jedziemy do Sopotu, do zobaczenia!

  Zapraszam na moją stronę Facebook/Radek Ćwięczek Sport, z której zawsze będziecie na  bieżąco z informacjami o moich startach.

  Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2017 są CATKOP, Finish-A, Motologic oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP 3 Kraków, radio Eska oraz gazeta Auto‑Moto Biznes.

   

  Informacja prasowa: Robert Duszyk

  robert@toprally.pl


  Galeria zdjęć:

  • Radosław Ćwięczek: Bánovce zbliżyły do upragnionego celu
  • Radosław Ćwięczek: Bánovce zbliżyły do upragnionego celu
  • Radosław Ćwięczek: Bánovce zbliżyły do upragnionego celu
  • Radosław Ćwięczek: Bánovce zbliżyły do upragnionego celu