do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Radek Ćwięczek gotowy na Magurę  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Ponad 60-ciu zawodników awizuje swój start w kolejnej odsłonie tegorocznego cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski - Wyścigu Magura Małastowska, który zaplanowany jest na ten weekend w Beskidzie Niskim nieopodal Gorlic. Na nieco ponad trzy i pół kilometrowej trasie nie zabraknie ubiegłorocznego Mistrza Polski w klasie N-2000 Radka Ćwięczka, który po raz kolejny w tym sezonie pojawi się za sterami Peugeota 208 R2.

  Radek Ćwięczek: Już od tygodnia nie mogę się doczekać ponownego startu w R2! W ramach treningu wystartowałem w Rajdzie Festiwalowym i choć jechałem tam Hondą, to przejechane kilometry zawsze procentują. Magura jak i Załuż to również bardzo szybki wyścig z długimi prostymi, po których następują mocne dohamowania i wolne zakręty. Mam nadzieje, że po pierwszych rundach tego sezonu, jestem krok z przodu i będę coraz bardziej konkurencyjny względem innych A grupowych samochodów.

  Nadal jednak podstawowym celem jest nauka i zbieranie doświadczenia w jeździe samochodem R2! Magura to świetny wyścig, bardziej rajdowy niż pozostałe rundy. Ciekawy start, szybka leśna partia i końcowe przejście przez szczyt ze zjazdem w dół to charakterystyczne cechy rund w okolicach Gorlic. Jeśli będzie padać, to początek z nowego asfaltu może być śliski, ale czekam na to.

  Serdecznie wszystkich zapraszam do Małastowa, bo silna obsada gwarantuję duże emocje! Do zobaczenia w weekend

  Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2018 są CATKOP, Finish-A, OEM+TUNING CENTER oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP 3 Kraków, radio Eska oraz gazeta Auto‑Moto Biznes.


  Galeria zdjęć:

  • Radek Ćwięczek gotowy na Magurę
  • Radek Ćwięczek gotowy na Magurę
  • Radek Ćwięczek gotowy na Magurę
  • Radek Ćwięczek gotowy na Magurę  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0