do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Nowy zespół Pixel Racing Team


  Z przyjemnością informujemy, że portal www.wyscigigorskie.pl objął swoim patronatem nowo powstały zespół Pixel Racing Team, który w sezonie 2010 będzie ścigał się na trasach GSMP oraz Berg-Trophy..//

  Pixel Racing Team pod patronatem www.wyscigigorskie.pl

  Inicjatywą zespołu jest wystawienie dwóch jednakowych samochodów Honda Civic w obu cyklach rozgrywek. Pixel Racing to projekt, którego celem jest skompletowanie odpowiedniego budżetu potrzebnego na przygotowanie i obsługę dwóch samochodów wyścigowych Honda Civic VTI EG6. Zespół planuje dokonać tego wyczynu wynajmując "pixel" po "pixelu" z powierzchni samochodów pod reklamę naszym klientom.

  W tym przedsięwzięciu każdy, nawet ty możesz zostać sponsorem zespołu i pasjonować się startami swojej załogi na trasach GSMP i KW-Berg Trophy w sezonie 2010.

  Każdy z samochodów został skrzętnie podzielony na małe pixele, które przeznaczone są pod wynajem. I tu miłe zaskoczenie. Twoja reklama może zostać umieszczona na wyścigówce  już od 0,54 gr. dziennie.

  Roman Karnas – ojciec chrzestny inicjatywy

  „Nasz plan jest taki, żeby zebrać budżet na starty i przygotowanie dwóch samochodów Honda Civic eg6 VTi do stratów w dwóch mistrzostwach. Jeden z samochodów ma jeździć w Bergu w klasie S-1600, druga u nas w HS-1600.

   Chcemy pokazać, że da się zebrać budżet wynajmująć powierzchnię samochodu jak tablicę reklamową. Każdy z samochodów podzieliliśmy na pixele (50 x 50 mm) pod reklamy. Myślę, że jest do dośc ciekawy pomysł - i na pewno nowatorski w Polsce, a prawdopodobnie i na świecie (bynajmniej nam sie nie udało znaleźć odpowiedników).

  Jeśli uda nam się mocno nagłośnić sprawę - a tak właśnie chcemy zrobić ;-) uda nam się zebrać odpowiednie fundusze...

  Świetne w tym projekcie jest to, że teraz każda - nawet najmniejsza firma - lub osoba prywatna będzie mogła wziąć swój udział w tworzeniu tego niecodziennego

  projektu i pasjonować się startami "swojego zespołu"”.

   Wzór oklejenia samochodów

  Samochód wystawiony do zmagań w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski wystartuje już w najbliższym sezonie w najliczniejszej grupie samochodów historycznych w klasie HS-1600. Drugi z samochodów startujący w Czeskim cyklu dla amatorów górali pojedzie w klasie S-1600.

  Na pewno projekt wspierany przez nasz portal oraz www.motorsport-maxxx.pl odniesie sukces i zdobędzie potrzebnych sponsorów, ponieważ nowatorskie podejście zachęca do wzięcia udziału w tym nie codziennym i zapewne kultowym wydarzeniu.

  Więcej informacji uzyskacie odwiedzając stronę internetową www.pixelracing.pl.

  Życzymy powodzenia zawodnikom, którzy zasiądą za sterami Pixelowej Hondy Civic i życzymy im gumowych band i łagodnych zakrętów w walce o tytuły Mistrzowskie.

  Na pewno nasz portal na bieżąco będzie informował o nowościach i przebiegu kariery najmłodszej wyścigowej inicjatywy w Polsce.  


  Galeria zdjęć:

  • Nowy zespół Pixel Racing Team
  • Nowy zespół Pixel Racing Team