do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Kajto w Tychach


   Mariusz Stec, Maciej Steinhof, Marek Nyga, Mariusz Łoś, Michał Streer,  – ci znani z RSMP i GSMP zawodnicy rajdowi oraz wyścigowi wezmą udział w 4. impreza & evo Rally Sprincie. Organizatorzy czekają na potwierdzenie startu przez jednego z najlepszych polskich kierowców rajdowych, na co dzień rywala Kajetana Kajetanowicza , który również pojawi się w Tychach...//

   

  Co prawda ważne obowiązki rodzinne uniemożliwiają"Kajtowi" występ w imprezie, ale reprezentant Subaru Poland Rally Team będzie obecny w niedzielę 06.09. od godziny 15:00 i osobiście wręczy zwycięzcom puchary oraz nagrody.

  4turbo.pl, pomysłodawca "4. impreza & evo Rally Sprintu", liczy na zgłoszenie od czołowego zawodnika z RSMP, który wyraził zdecydowaną chęć udziału za kierownicą swojego ponad czterystukonnego, lekkiego Subaru. Jeśli do tego dojdzie, zobaczymy wspaniały pojedynek w klasie Pro! Do startu szykuje się również wielu zdolnych kierowców amatorów, którzy staną do walki z profesjonalistami.

  Mariusz Łoś – znany z występów w GSMP, warszawskiej Barbórce oraz Memoriale im. Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza – wsiada po wakacyjnej przerwie do swojego Evo IX. Startuje specjalnie dla kibiców, z nastawieniem na maksymalny show.

  Miłym zaskoczeniem jest udział Maćka Steinhofa, lidera VW Polo Cup. Pojedzie praktycznie seryjnym egzemplarzem Evo X, co jednak nie wyklucza miejsca na podium w kategorii Evo/STI.

  Na liście zgłoszeń  zostały jeszcze wolne miejsca. W czwartej edycji impreza & evo Rally Sprintu, rozgrywanego 06.09. na torze testowym Fiata w Bieruniu k/Tychów, może wystartować każdy kierowca Subaru Imprezy Turbo lub Mitsubishi Lancera Evolution. Nagroda główna (10 000 zł) jest w zasięgu zarówno totalnego debiutanta, jak i zawodnika rajdowego. Jedyny warunek to jak najszybsze przejechanie czterech prób sportowych, o łącznej długości prawie 12 km.

  Sponsorzy: 4turbo.pl, MM Cars Katowice, Dark Dog, Caffe Vergnano, printeria.pl, RCworld.pl, remap.pl, HI-TEC, RaceandRally.pl, SwissVax, Hankook

  Partnerzy medialni: magazyn rajdowy WRC, autoklub.pl, exoticcars.pl, magazyn kmh www.kajtoognia.pl, , magazyn V12, wyscigigorskie.pl, RMF Maxxx

  Serdecznie zapraszamy do startu wszystkich kierowców Imprez Turbo oraz Evo!

  Formularz zgłoszenia oraz więcej informacji: www.rallysprint.4turbo.pl


  Galeria zdjęć:

  • Kajto w Tychach
  • Kajto w Tychach
  • Kajto w Tychach