do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Jahodna - miejsce widokowe    Ta słowacka trasa, jest niewątpliwie jedną z najdziwniejszych tras jakie kibice mogą zobaczyć w sezonie GSMP 2013. Pierwsza jej połowa to istna autostrada. Trzy pasy ruchu, tworzą tor wyścigowy z prawdziwego zdarzenia. Kibice gromadzą się na tym odcinku w dwóch punktach. Tuż za startem na nasypie po prawej stronie drogi, następnie 500m za startem na zewnętrznej stronie drogi przy pierwszym prawym zakręcie. Kolejne miejsce widokowe to prawa patelnia, około 1 km za startem na zewnętrznej stronie zakrętu, gdzie znajduje się trybuna specjalnie ustawiona dla kibiców.
     
    Kolejne ciekawe Patrie, gdzie polecamy naszym kibicom pojawienie się podczas obu dni zmagań wyścigowych, to fragmenty ciasnej partii w lesie. Tu polecamy z pewnością patelnię, która jest bardzo ciasna, oraz ostatni kończący trasę odcinek, gdzie zawodnicy jadą bardzo szybko po kilku zakrętach jednocześnie.
     
    Niestety park maszyn dla kibica jest praktycznie niedostępny, gdyż mieści się po raz kolejny na samym szczycie w ośrodku Jahodna. Tam też po całodniowych zmaganiach odbywa się ceremonia wręczenia nagród.