do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Gołek i Ćwięczek nową bronią na Barbórkę Warszawską


  Rajd Barbórki Warszawskiej tradycyjnie w pierwszy weekend grudnia zamyka w Polsce sezon sportów samochodowych. Na starcie 55 edycji tej kultowej imprezy nie mogło zabraknąć Mateusza Gołka, dla którego będzie to doskonała okazja do zaprezentowania kibicom nowej broni przygotowanej na przyszły sezon - Peugeota 208 R2. W roli umysłowego, na prawym fotelu, zasiądzie tegoroczny Mistrz Polski Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w klasie N-2000 Radosław Ćwięczek.

  Finish A Racing Team: Rajd Barbórka Warszawska 2017 miał być dla całego naszego zespołu wielkim wydarzeniem kończącym rajdowy sezon w Mistrzostwach Śląska. Niestety tragedia rodzina Mateusza zmusiła nas do wycofania się z ostatniej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, co w konsekwencji uniemożliwiło nam walkę o podium w klasie RO1.

  Postanowiliśmy jednak pojechać Barbórkę Warszawską, by pożegnać w ten sposób Tatę Mateusza, który był najwierniejszym kibicem naszej załogi oraz podziękować naszym partnerom za sezon 2017.

  Wystartujemy naszą nową bronią czyli Peugeotem 208 R2. Będą to nasze pierwsze kilometry w tym aucie więc grudniowy start traktujemy bardziej jako mocny trening przed sezonem 2018. Nie nastawiamy się na wynik tylko na dobrą zabawę i wysokie skoki na mostku na Bemowie :)

  Na prawym fotelu ponownie zasiądzie świeżo upieczony Mistrz Polski w GSMP w klasie N-2000 Radosław Ćwięczek.

  Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na odcinki Barbórki bo zapowiada się wielka rajdowa impreza.

  Dziękujemy bardzo naszym Sponsorom i Partnerom, bez których nie byłoby naszych startów: Finish-A, AFRISO, FLEXIN, Rally Addict, ODS Opony do Sportu, Drive Club, Dominstal oraz naszemu serwisowi Car Speed Service.

  Informacja prasowa: Robert Duszyk

  robert@toprally.pl


  Galeria zdjęć:

  • Gołek i Ćwięczek nową bronią na Barbórkę Warszawską
  • Gołek i Ćwięczek nową bronią na Barbórkę Warszawską