do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Ewa Wójtowicz przed Barbórką


   

  Już w najbliższą sobotę wystartują kolejne zawody, tym razem rywalizacja odbędzie się na trasie rajdu Barbórka. Bardzo się cieszę na myśl o powrocie do rajdówki tym bardziej przy okazji tak niesamowitej imprezy..//

  Dzięki wsparciu sponsorów, włączam się do rywalizacji z najlepszymi kierowcami z kraju i zagranicy. Pogoda została już zamówiona, zapowiada się ładne słoneczko i około 13 stopni, a w takich warunkach nasze auta sprawują  się najlepiej. Bardzo chciałabym wywalczyć naprawdę dobre miejsce tym bardziej, że jest to mój debiut w rajdach. Trudno jednak powiedzieć jak to będzie ponieważ to moje pierwsze zawody z pilotem.

  Czekam na spotkanie z kolegami z GSMP z którymi nie widziałem się od ostatniego wyścigu w Limanowej  i jestem ciekawa jak chłopaki spisują się na trasach rajdowych.

  Muszę nastawić się na dobre opisanie trasy i ustalenie właściwego toru jazdy. Każda sekunda jest na wagę złota i trzeba dociskać gaz do dechy.

  Od lat przyjeżdżam do Warszawy ale na zakupy tym razem będę musiała się skupić na rajdzie. ;)

  Zapraszam serdecznie wszystkich sympatyków sportów samochodowych na weekend do Warszawy bo czeka nas wspaniałe widowisko i moc sportowych wrażeń.

  Chciałabym podziękować firmie Hurtex, Bank Spółdzielczy w Nałeczowie, i oczywiście chłopakom z PRS gdyby nie wsparcie tych wszystkich osób moje starty na pewno nie miały by miejsca.


  Galeria zdjęć:

  • Ewa Wójtowicz przed Barbórką
  • Ewa Wójtowicz przed Barbórką
  • Ewa Wójtowicz przed Barbórką