do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Dubaj niepewny startu w GSMP Magura  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Po czterech tygodniach przerwy od Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego wracamy do rywalizacji w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski 2018. Już w ten weekend zawodnicy zmierzą się z czasem i konkurentami podczas 5. Wyścigu Górskiego Magura Małostowska. Lista zgłoszeń zapowiada wyjątkowo emocjonującą rywalizację o kolejne punkty w sezonie 2018. Zawody na podgorlickiej trasie odbędą się w tym roku po raz piaty.

  Niestety start Berg Monster Team stoi pod znakiem zapytania. Dubai w sezonie 2018 walczy w Mistrzostwach Polski i Słowacji. W dniach 9-10 czerwca na Słowacji były rozgrywane zawody  Eni Pro Oždianske Serpentíny 2018. W imprezie tej brał również udział Dubaj. Podczas podjazdów treningowych Sebastian notował czasy w czołowej trójce, niestety podczas pierwszego podjazdu wyścigowego w sobotę doszło do awarii silnika w Mitsubishi Lancer Berg Monster. Naprawa na miejscu nie była możliwa, więc zespół podjął decyzję o wycofaniu się z zawodów. Uszkodzenia okazały się na tyle poważne, że do tej pory Witek Motorsport walczy z usterką.

  W zawodach nie wystartuje drugi z zawodników Berg Monster Team – Boczek. Podczas wyścigu w Magurze będzie pełnił funkcje koordynatora.

  Sebastian Dubai: „Mój start w 5 Wyścigu Górskim Magura Małostowska stoi pod znakiem zapytania. Wszystko przez awarię silnika, do której doszło podczas zawodów na Słowacji w poprzedni weekend. Dopiero w czwartek rano skompletowaliśmy wszystkie części  niezbędne do złożenia silnika. Wyścig z czasem trwa, Witek Motorsport pracuje na pełnych obrotach abym mógł wystartować w Magurze. Jest cień szansy, że wystartuje. Chciałbym podziękować moim przyjaciołom, którzy pomogli w zdobywaniu części  oraz logistyce. W szczególności Łukaszowi Cieszko, Boczkowi oraz Witek Motorsport za heroiczną pracę.

   Pomimo wszystko postanowiliśmy przyjechać do Gorlic. Zapraszamy wszystkich kibiców na organizowane przez nas konkursy. Do wygrania będą koszulki i worki. Śledźcie mój profil na facebook-u i szukajcie nas w piątek w Gorlicach oraz sobotę w parku serwisowym. Trzymajcie kciuki, aby udało się złożyć mój samochód”.

  Program 5. Wyścigu Górskiego Magura Małastowska

  Piątek – 15.06.2018

  12.00 - 18.00 Odbiór Administracyjny

  12.30 - 18.30 Badanie Kontrolne

  19.00 Odprawa z zawodnikami

  21.00 1 Posiedzenie ZSS

   

  Sobota – 16.06.2018

  9.00 - 1 Podjazd zapoznawczy

  30 minut po 1 podjeździe zapoznawczym - 1 Podjazd treningowy

  30 minut po 1 podjeździe treningowym - 2 Podjazd treningowy

  14.00 - 1 Podjazd wyścigowy

  30 minut po 1 podjeździe wyścigowym - 2 Podjazd wyścigowy

   

  Niedziela – 17.06.2018

  9.00 - 1 Podjazd treningowy

  30 minut po 1 podjeździe treningowym - 2 Podjazd treningowy

  13.00 - 1 Podjazd wyścigowy

  30 minut po 1 podjeździe wyścigowym - 2 Podjazd wyścigowy

  45 min (w przybliżeniu) po ostatnim podjeździe wyścigowym - Ceremonia wręczenia nagród za 3 i 4 rundą


  Galeria zdjęć:

  • Dubaj niepewny startu w GSMP Magura  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0