do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Bracia Bębenek w Tychach


   Michał i Grzegorz Bębenkowie - jedna z najlepszych załóg w RSMP - pojawią się już jutro, 06.09. na 4. impreza & Evo Rally Sprincie. Tym razem jednak w zupełnie innych rolach...//

  „Postanowiliśmy wspólnie z bratem Grzegorzem skorzystać z zaproszenia i pojawić się na czwartej edycji impreza & evo Rally Sprintu -mówi Michał.  Nasze zadania podczas niedzielnego spotkania w Tychach będę zupełnie inne od tych, do których przyzwyczailiśmy kibiców rajdowych. Ja wystąpię w roli gościa i będę się starał udzielić kilku cennych rad początkujących kolegom oraz z przyjemnością wręczę nagrody zwycięzcom. Grzegorz wystartuje razem z żoną naszym Subaru STI.

  W tym roku 4turbo.pl tworząc niezwykle ciekawą formułę spotkania z atrakcyjnymi nagrodami, bez trudu zapełniło listę uczestników jak również potwierdziło udział wielu gości i kibiców. Mamy nadzieję, że nasza obecność przyczyni się do rozpowszechniania tego typu wydarzeń, podczas których właściciele Subaru Imprez Turbo i Mitsubishi Lancerów Evo IX mogą zmierzyć się w pasjonującej walce na odpowiednio do tego przygotowanej i zabezpieczonej trasie – podsumowuje Michał Bębenek.

  Dzięki obecności braci z Bochni oraz Michała Streera, na 4. impreza & evo Rally Sprint zobaczymy aż trzech uczestników rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata, rajdu Polski 2009.

  Niestety, Kajetan Kajetanowicz, mimo wcześniejszych zapowiedzi nie uzyskał zgody na pojawienie się na imprezie 4turbo.pl, tym razem nie będzie więc szans na spotkanie z kierowcą Subaru Poland Rally Team. Czas na pozytywne informacje:  Krzysztof  Janisz po testach Subaru Imprezy N14 podjął decyzję o starcie, weźmie więc udział w Rally S princie jako uczestnik a nie jako kierowca funkcyjnej ‘zerówki’. Kolejną dobrą informacją jest potwierdzony już udział w imprezie Zbigniewa Steca. Właściciel stajni rajdowej Stec Ralliart poprowadzi  670-konne Evo VI!

  Serwis www.wyscigigorskie.pl zapewni relację on-line z 4. impreza & evo Rally Sprintu dla wszystkich, którzy nie będą mogli podziwiać zmagań uczestników na żywo. My jednak serdecznie zapraszamy i namawiamy wszystkich do odwiedzenia w niedzielę(6.09) Bierunia k/Tychów i kibicowania na żywo w trakcie 4.impreza & evo Rally Sprintu. Pierwszy przejazd już o 11:30

  Do zobaczenia na 4. impreza & evo Rally Sprint!

  Sponsorzy: 4turbo.pl, Pectel Control Systems, Dark Dog, Caffe Vergnano, printeria.pl, RCworld.pl, remap.pl, HI-TEC, RaceandRally.pl, SwissVax, Hankook, Fa men.

  Partnerzy medialni: magazyn rajdowy WRC, autoklub.pl, exoticcars.pl, magazyn kmh, kajtoognia.pl, wyscigigorskie.pl, magazyn GT, motokibic.tv, RMF Maxxx.

  Oficjalna strona imprezy: www.rallysprint.4turbo.pl


  Galeria zdjęć:

  • Bracia Bębenek w Tychach