do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Banovce - miejsce widokowe


  O tej trasie można by powiedzieć, że gdzie się nie stanie, tam jest ciekawie. Pierwsze emocje czekają na kibiców już na pierwszym zakręcie, tuż po starcie. Tu warto ustawić się podczas pierwszych trzech podjazdów, ponieważ zawodnicy lubią tu walnąć w barierę lub wylecieć na zewnętrzną w „maliny” gubiąc przy tym felgi, na wysokich krawężnikach. Idąc w górę trasy, kibice znajdą trzy bardzo ciekawe patelnie, na których może nie specjalnie coś się dzieje, ale jest szybko no i auta 4x4 latają tu pełnym poślizgiem.
   
  Kultowe miejsce na trasie to punkt widokowy przy pomniku. Jest to połowa trasy, gdzie można dojechać boczną drogą. Tu zawsze gastronomia i Słowackie piwo przyciąga kibiców, a jest co oglądać, bo jest to miejsce z najbardziej stromym podjazdem 180 stopni w lewo do góry.
   
  Powyżej mamy patelnię i bardzo ciekawą sekwencję zakrętów zwanych eskami. Wyżej nie polecamy wchodzić, bo tam czekają na was już tylko proste.
   
  Oficjalne rozpoczęcie jak i zakończenie zawodów zlokalizowane jest w miasteczku wyścigowym na starcie i tu zapraszamy kibiców do gorących oklasków podczas wręczania pucharów za obie rundy w sobotę jak i w niedzielę tuż po zawodach.