do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


85 załóg i ponad 30 000 KM!


  W niedzielę, na starcie 4. impreza & evo Rally Sprintu, stanie 85 załóg w Imprezach i Evo o łącznej mocy ponad 30 000 KM.//

  Do organizatorów 4. impreza & evo Rally Sprintu napłynęło 85 potwierdzonych zgłoszeń. W ostatniej chwili swój udział zapowiedzieli znany z GSMP Tomasz Mikołajczyk oraz pilot Michała Bębenka, jego brat Grzegorz. Zapowiada się wspaniałe widowisko a wstęp na tor Fiata w Tychach jest bezpłatny dla kibiców!

   

  Już w najbliższą niedzielę, 06.09. na torze Fiat Auto Poland w Bieruniu k/Tychów odbędzie się 4.impreza & evo Rally Sprint. Ten wyjątkowy pojedynek kierowców Subaru Imprez Turbo oraz Mitsubishi Lancerów Evolution w każdej edycji gromadzi coraz więcej chętnych do walki z czasem. Moc wszystkich zgłoszonych samochodów przekracza 30 000 KM, co daje imponujący wynik 352 KM na jeden egzemplarz. Po nagrodę główną, w wysokości 10 000 zł, może sięgnąć zarówno totalny debiutant jak i absolutny zawodowiec. Formuła otwartej rywalizacji pozwala amatorom na porównanie swoich umiejętności z rezultatami kolegów z Rajdowych czy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.  Na starcie zobaczymy znane z RSMP i GSMP nazwiska: Mariusz Stec, Marek Nyga, Mariusz Łoś, Michał Streer, Tomasz Mikołajczyk, Grzegorz Bębenek. Wyścigi torowe będą reprezentować Maciej Steinhof (VW Polo Cup) i Rafał Grzesiński (Kia cee`d Cup). Pomimo starań 4turbo.pl, nie udało się doprowadzić do startu teamu Marcina Bełtowskiego oraz Tomasza Kuchara w mocnej i ultralekkiej Imprezie „N13”. Tomek będzie miał jednak swój akcent w Tychach - jego dawną Imprezą N14 pojedzie w ramach testów Krzysztof Janisz. Opony firmy Hankook będzie sprawdzał Mariusz Łoś (GSMP / warszawska Barbórka / Memoriał im. Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza). Zawsze uśmiechnięty "Łosiu" wystartuje poza konkurencją, w ramach rozjeżdżenia się po wakacyjnej przerwie i z nastawieniem na maksymalny show. Marek Nyga, motocyklista odnoszący imponujące sukcesy w pierwszym sezonie startów w GSMP, pojedzie z Jackiem Spentanym, na co dzień pilotem Łukasza Habaja (zwycięzcy Pucharu Peugeota z 2006 roku). Do walki z profesjonalistami stanie wielu uzdolnionych amatorów, m.in. Zbigniew Matuszyk, Witold Biłek, Maciej Olszewski, Waldemar Kluza, Grzegorz Dul i Adam Tomaszek. Każdy z nich ma realne szanse na pokonanie zawodowców i zgarnięcie nagrody głównej!

  W niedzielę rano serwis www.wyscigigorskie.pl przeprowadzi relację on-line z 4. impreza & evo Rally Sprintu. Ponadto serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają możliwość pojawienia się w niedzielę 06.09 w Bieruniu k/Tychów, do kibicowania na żywo. Pierwszy przejazd rusza o godzinie 11:30. Poza emocjami z prób sportowych, kibice będą mieli okazję do spotkania z Kajetanem Kajetanowiczem. "Kajto" pojawi się ok. godziny 15:00 a następnie wręczy puchary zwycięzcom. 

  Do zobaczenia na 4. impreza & evo Rally Sprint!

  Sponsorzy: 4turbo.pl, Pectel Control Systems, Dark Dog, Caffe Vergnano, printeria.pl, RCworld.pl, remap.pl, HI-TEC, RaceandRally.pl, SwissVax, Hankook, Fa men.

  Partnerzy medialni: magazyn rajdowy WRC, autoklub.pl, exoticcars.pl, magazyn kmh, kajtoognia.pl, wyscigigorskie.pl, magazyn GT, motokibic.tv, RMF Maxxx.

  Oficjalna strona imprezy: www.rallysprint.4turbo.pl

   


  Galeria zdjęć:

  • 85 załóg i ponad 30 000 KM!